16 Поставува Розова/Зелена Фламинго Садови Партија Хартија Плочи Слатки Јадења Хартиените Чаши Бебе Туш Корист Хартиените Салфети Пиење Цевчиња
Ново - 15 %

16 Поставува Розова/Зелена Фламинго Садови Партија Хартија Плочи Слатки Јадења Хартиените Чаши Бебе Туш Корист Хартиените Салфети

Залиха
DEN 1920.00
DEN 1632.00
Износот:


16 Поставува Розова/Зелена Фламинго Садови Партија Хартија Плочи Слатки Јадења Хартиените Чаши Бебе Туш Корист Хартиените Салфети Пиење Цевчиња
Материјал : 100% био-degradeble храна одделение хартија
Боја : Топло розова & Зелена
Единица пакување : 8pcs по opp вреќа на секоја Ставка
Тежина : Околу 100g по пакет
Сертификација : ФДУ и SGS
Оваа листа вклучува : 1 : Чинии, Чаши,Салфети, Пиење Слама 16pcs 9" (23cm) Розова Фламинго Хартија Плочи 16pcs 8" (20cm) Зелена Хартија Злато Плочи
16pcs 280ml Хартиените Чаши 16pcs Фламинго Хартиена Салфетка -33x 33cm 16pcs Фламинго Саќе Оркестарот Хартија Слама-6mm x 19.7 см 80 Парчиња / многу
Ако сакате да знаете повеќе информации за партиски материјали, ве Молиме кликнете на веб-страница :
1) Превозот е апсолутно во светот
2) Ако вашата цел е над 2kg, ние ќе се овозможи и слободно се изразуваат превозот во светот од страна на EMS, DHL, UPS-от и Fedex. Тоа ќе трае околу 3-5 дена да пристигнат на вашето место.
3) ако вашата цел е подолу 2kg, Кина Претставуваат Воздух Mail, Singapre Пост, хонг конг пост, Европската Воздух Парцела, Epecket ќе се користи. тоа ќе биде потребно за 7-15 работни дена да пристигнат на вашето место.
4) Ние имаме договор со некои internatiional Изразат Cooporation, на производи ќе се испраќаат во рок од 24 часа по добивме вашата исплата.
5)Напомена : ве молиме да ни овозможи со детални и точна адреса која може да се пристапи од страна на international express dalivery. ризикот од загуба ќе бидат донесени за вас, ако тоа е caoused од mistaks на превозот адреса направени од страна на пополнување на превозот информации.
1.Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство. Значи, ако имате било какви прашања. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
2. Ify имате било какви проблеми по приемот на вашата стока. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време. Задоволство ни е да се направи најдобро за вас
3. Ве молиме да остави добар коментар и 5 ѕвезди повратни информации од нашата продавница, доколку сте задоволни со вашата нарачка. Pleaes не ни остави негативен или неутрален повратни информации по случаен избор! Ви благодариме!!

Декларираните карактеристики

Повод:
Број На Модел На:
Фламинго Садови
Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Плочи
is_customized:
Yes
Шема:
Цртан филм животинско
Материјал:
Cowhide хартија

Поврзани производи