Топла 20W 30W 50w 100w висока моќност предводена heatsink DC 12V led ладење вентилатор led висока моќност LED сијалица радијатор 1pcs/многу бесплатен превозот
Ново - 5 %

Топла 20W 30W 50w 100w висока моќност предводена heatsink DC 12V led ладење вентилатор led висока моќност LED сијалица радијатор

Залиха
DEN 715.20
DEN 680.00
Износот:

Опис На Производот
Алуминиум Heatsink Ладење за 20-100 W Висока Моќност LED
Спецификации :
Вие сте наддавање за Алуминиумски Heatsink Ладење за 50 W 100 W Висока Моќност LED.
Количина : 1 buc
Состојба : Нова
Боја : Сребрена
Heatsink Димензија : D95mm XH30mm
Фан Димензија : D95mm XH25mm
Фан Напон : 12 VDC
Номинална Струја : 0.15 На
Фан Ротирачка Брзина : 2200+10% ВРТЕЖИ во минута
Примена :
Ладење; Избегне LED Прегреат
Одговара Висока Моќност Предводена од 20 вати 30 вати 50 вати и 100 вати.
Answer : ___________________________ Note : црвена жица е 12 V+ и црна жица е 12 V-, жолта жица нема употреба.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Топката
Број На Модел На:
LED

Поврзани производи