YGYEEG Висока Половината Жени Панталона Есен Тенок Зима и Топло, Сомот канцелариска Работа Молив Панталони Плус Големина Дами Формална Панталони Pantalon

YGYEEG Висока Половината Жени Панталона Есен Тенок Зима и Топло, Сомот канцелариска Работа Молив Панталони Плус Големина Дами

Залиха
DEN 558.72
Износот:

Купи со доверба!
? Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.
? Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.
? Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Материјал:
Најлон,Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Пред Стил:
Станот
Половината Тип:
Висок
Должина:
Full Length
Декорација:
Никој
Бренд Име:
YGYEEG
Ткаенина Тип:
Ткаени
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Број На Модел На:
K219
Одговара Тип:
Слаби
Стил:
Повик
Панталона Стил:
Молив Панталони
Дебелина:
задебелување
Големина:
S, M, L, XL, XXL
Главните состојки ткаенина:
Полиестер влакна

Поврзани производи