CUDDLYIIPANDA Зима и Топло, Жените Влечки Панда Кадифен Дома Влечки Мека Дното Не се лизга Памук Влечки Чевли Слободни Големина 35-38
Ново - 49 %

CUDDLYIIPANDA Зима и Топло, Жените Влечки Панда Кадифен Дома Влечки Мека Дното Не се лизга Памук Влечки Чевли Слободни Големина

Залиха
DEN 815.04
DEN 416.00
Износот:


Топло Совети
1. Големина или Фитнес Прашања. ние брод според footlength. ако имате загатки,ве молиме текст ни порака.
e.г . ако вашиот footlength е 24,5 цм,што е 39 Евра. можете да изберете ни 8.
2. Боја Неусогласеност. Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во огледалото,осветлување,позадина,и др. ве молиме не го сметаат тоа како квалитет проблем.
3. Пакување и Испорака. Општо земено, ќе пак надвор преку меур торба, наместо на оригиналната кутија за да се избегне царинската проблеми и да се обезбеди брза испорака.
4. По-продажба на услуги. Било предмети кои се продаваат во Cuddly Панда 100% ќе одат преку 3 инспекциските процедури, вклучително и големина,козметички и функција.

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
4, 4.5, 5.5, 6.5, 7
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Outsole Материјал:
ЕВА
Пета Тип:
Станот со
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
No
Чевли Тип:
Основни
Insole Материјал:
Ткаенини
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
2125
Применливи место:
Внатрешна
Бренд Име:
CuddlyIIPanda
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Моден Елемент:
тотем

Поврзани производи