Накит Екранот Стојат Акрилик Ѓердан Хривнија Earring Круг Фах Рек Случај На Нови
Ново - 15 %

Накит Екранот Стојат Акрилик Ѓердан Хривнија Earring Круг Фах Рек Случај На Нови

Залиха
DEN 192.00
DEN 163.00
Износот:

Накит Екранот Стојат Акрилик Ѓердан Хривнија Earring Круг Фах Рек Случај На Нови
100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Направен од висок квалитет на акрилик материјал, добра допирање чувство силна и мазна. Транспарентна 3-ниво ротирачки накит екранот стојат, многу убави и корисни Деликатна дизајн,совршено се покаже вашиот накит,секогаш се потенцира вашиот вкус. Одлична изработка, на кружен лак edge е мелење мазна, избегне донесе повреди на вашите раце. Погоден за прикажување на часовници, обетки, прстен, brooch игли, ѓердан, нараквица, anklet, синџири и други накит во продавници и бутици Тоа е вистински око catcher во вашата облекување маса, плакар, бања контра, и тоа може да функционира како накит држачот за продавници и пазари, како и. Екранот Стојат само, други додатоци демо на сликата не е вклучен! Спецификација : Тип : Накит Екранот Стојат Материјал : Акрилик Голем Круг Одбор : Дијаметар 7cm/2.76", Thickness7mm Мал Круг Одбор : Дијаметар 5cm/1.97", Thickness5mm Боја : Црна Количина : 1 Pc Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Накит Екранот Стојат (без мало пакет)

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Производ Карактеристики:
накит екранот
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
JAVRICK
Објектот Тежина:
75g
Број На Модел На:
накит екранот
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува

Поврзани производи