10pcs Без брчки Јасно меур Фолија Балон 10/18/24inch Транспарентен хелиум Globos Роденден, Свадба Партија Оркестарот Материјали играчка
Ново - 20 %

10pcs Без брчки Јасно меур Фолија Балон 10/18/24inch Транспарентен хелиум Globos Роденден, Свадба Партија Оркестарот Материјали

Залиха
DEN 408.00
DEN 326.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Ballon Големина:
10inch, 18inch, 24inch
Повод:
Денот на вљубените,Децата Ден,Големиот Настан,Куќа се Движат,Годишнина,Денот на Таткото,Роденден,Забава,Матура,Свадба,Велигден,ноќта на Вештерките,за Денот на планетата Земја,Божиќ,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Кинеската Нова Година,денот на Благодарноста
Обликот Стил:
Цртан Филм Amnimal
Број На Модел На:
1524
Број на Компјутери:
10pcs
is_customized:
No
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Класификација:
Ballon
Бренд Име:
kuchang

Поврзани производи