Miloto Жените Долг Ракав Велосипедизам Џерси Велосипедизам Облека maillot ciclismo Дише Велосипед Џерси Велосипедизам Носат roupa ciclismo
Ново - 40 %

Miloto Жените Долг Ракав Велосипедизам Џерси Велосипедизам Облека maillot ciclismo Дише Велосипед Џерси Велосипедизам Носат

Залиха
DEN 1535.04
DEN 921.00
Износот:


Празник соопштение, Купувачот мора да ја прочитате!!!
Почитувани Клиенти
Ви благодарам многу за посетата на мојот продавница.
Кина е како Кинеската Нова Година одмор од 15 февруари до 28 .
Но џерси фабрика празници 1 февруари до 28 . Во меѓувреме сите џерси нарачки ќе бидат испратени по празникот. Доколку не сакате да чекате, ве молиме контактирајте со нас за да го откажете трансакцијата.
ако тие се во акции . Ние ќе го испрати во прв пат. Ако вашата цел е надвор од акциите , а потоа треба да се чека да празници завршена.
Ние ќе одлагање да брод на сите предмети по Кинеската Нова Година празник, Откако празници се повеќе, што ќе биде прв пат да ги испрати .Ние ќе ги направи можно побрзо да се испорача. Се надеваме дека ќе може да се разбере и да се прости.
Вашиот задоволителен е нашиот најголем приоритет. Било какви други прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние се извинуваме за непријатностите. Вашето разбирање е многу ценет.
Добар Ден!
Вашиот пријател
Нашите Велосипедизам Џерси е Азија Големина Помала од Европска Големина, Така Што Треба да се Избере Една Многу Поголема Големина.
Ако не знаете како да се избере големината ,ве молиме да ми кажете вашата висина и тежина или друго тело на податоци
Ви благодариме за вашето внимание !
Опис : Џерси Материјал : 100% Полиестер COOLMAX : брзо-сува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа
Пакетот Вклучува : 1 Piece x Велосипед J ersey Врвот
Детална Слика :
Производ Слики :

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
CC8049
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Материјал:
Lycra,Полиестер
Патент Должина:
Целосна Патент
Бренд Име:
weimostar
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-пот
Сезоната:
есен,пролет
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Џерси

Поврзани производи