6pcs/многу 63V 6800UF Радијална НАТОПИ Алуминиум Electrolytic Кондензатори големина 30*35 6800UF 63V

6pcs/многу 63V 6800UF Радијална НАТОПИ Алуминиум Electrolytic Кондензатори големина 30*35 6800UF 63V

Залиха
DEN 656.16
Износот:


Опис на производот
Преку Дупка Радијална Може Да Алуминиум Кондензатори
Номинална Напон
63 V
Номинална capacitance
6800 UF
Quanity
6
Димензија
30ММ
Висина
35 MM
Ние нудиме најдобра цена и квалитет за увозниците целиот свет .Ние се специјализираат во
електронски компоненти и мобилен телефон замена на делови над 10 години. Ние обезбедуваме
производи со висок квалитет, конкурентни цени и брза испорака до награда добар reputatio.
Имаме илјадници директен извор добавувачи.Сите модели се во парк.Ако ви треба голема количина
, ве молиме контактирајте со нас за да добиете попуст.Ние ќе понудиме најдобрите pirce за вас.
По продажба на услуги
1.Ние нудиме 60days гаранција за квалитет за сите производи.
2. Ние ќе го замени за вас слободно, ако не постои човек направи проблем.
3. Треба да им се понуди дел не на производи и цел не кога
имате било какви прашања во врска со предмети.
1.Сите се враќа треба да бидат направени во гарантен peroid.
2.Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати предметите.
3.Ние може само да го прифати враќањето пратка на пошта пост.
1.Ние нудиме различни видови на превозот опции , вклучувајќи DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex , EMS ,итн.
2.Ние ќе разговараме за превозот детали со нашите клиенти, и да го изберат најдобрата опција,
и тогаш им помогне на превозот. 3.Ние треба за 1-3 дневна породувањето. 6800 UF 63 V
Цената што ја платиле за објектот исклучува било царина.Вашата цел можеби
сносите дополнителни сопствени должност,даночни или други царински трошоци поврзани во вашата земја,
тоа е на купувачот одговорност,купувачот треба да платат за тоа. Ние не плаќаат никакви царински давачки. 63 V6800 UF
1.Ако ви треба голема количина на ,ве молиме слободно да контакт.
2.Ние ќе им понуди повеќе попуст ако ви треба голема количина.
3 We може да прифати повеќе плаќање

Декларираните карактеристики

Номинална Напон:
63V
Температурата На Работа:
Стандард
Тип:
Алуминиум Electrolytic Capacitor
Пакет Тип:
преку дупка
Број На Модел На:
63V6800UF
боја:
Црна
Структура:
Фиксна Capacitor
Бренд Име:
TTVXO
is_customized:
Yes
Примена:
Општа Намена

Поврзани производи