KISS ME Долго Pendant Ѓердан Етничка Стил Blue & Жолта Tassel Ѓердани за Жените Луксузен Бренд за Накит
Ново - 10 %

KISS ME Долго Pendant Ѓердан Етничка Стил Blue & Жолта Tassel Ѓердани за Жените Луксузен Бренд за Накит

Залиха
DEN 208.80
DEN 188.00
Износот:


Производ Стил : KISS ME Долго Pendant Ѓердан Етничка Стил Blue & Жолта Tassel Ѓердани за Жените Луксузен Бренд за Накит Бренд Име : KISS ME (Qingdao, во Кина) Материјал : Памук,Акрилик,Кристал,Цинк Легура Боја Опции : Јасно Ѓердан Повод : Свадба, забава, Роденден, Море Патување, на Шопинг. Пол : Жените Ѓердан Тип на Производ : xl01718b

Декларираните карактеристики

Должина:
81cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
7cm
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
xl01718b
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Памук
Бренд Име:
kissme
Производство име :
Етничките Стил Blue & Жолта Tassel Ѓердани за Жени
боја:
сина ѓердан
Материјали:
Памук,Акрилик,Кристал,Цинк Легура
Тежина:
19.6 g
клучни зборови:
tassel ѓердан
Пол:
Децата Мажите Унисекс Жените
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Свадба
is_customized:
Yes
накит стил:
долго pendant ѓердан
Должина:
81cm

Поврзани производи