Оригиналната За ASUS ZenPad Z500M Z500KL Z581KL ZT581KL LCD Дисплеј Матрица на Екранот на Допир, Digitizer Сензор Таблет КОМПЈУТЕР Делови Собрание
Ново - 25 %

Оригиналната За ASUS ZenPad Z500M Z500KL Z581KL ZT581KL LCD Дисплеј Матрица на Екранот на Допир, Digitizer Сензор Таблет КОМПЈУТЕР

Залиха
DEN 4740.96
DEN 3556.00
Износот:


Компании кои работат голем број на големи и мали големината на екранот, добредојдовте на клиентите совети

Декларираните карактеристики

боја:
Z500KL црна assembl, Z500M бела собранието, Z581KL црна assemby
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Бренд Име:
ZOOTOPIA
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Број На Модел На:
Z500M Z500KL
Тип На Производ:
Таблета LCD

Поврзани производи