Морски Желки 3D LED Светилка Допир Светлина Шарени Животни Светилка Роденден Декорација Фигурини Табела Светилка За Дете Играчки Себе Подарок
Ново - 30 %

Морски Желки 3D LED Светилка Допир Светлина Шарени Животни Светилка Роденден Декорација Фигурини Табела Светилка За Дете Играчки

Залиха
DEN 949.92
DEN 665.00
Износот:


Морски Желки 3 D LED Светилка Допир Светлина Шарени Животни Светилка Роденден Декорација Фигурини Табела Светилка За Дете Играчки Себе Подарок
Ние сме ( Asmarluxx ) професионални 3 D led светилка со една фабрика во шенжен,Кина.
Се фокусира на деко светла, ние снабдување со добар квалитет и висок стандард на услуги. Добредојдовте промет на мало со лекови , трговија на Големо и Капка-Превозот бизнис
Се Внимание Други Vender е Ефтин Квалитет 3 D Светилка
Предноста на Нашата Фабрика :
1) Сите светилки со 7 Бои Менување на Допир за Контрола , Со помош на USB Линија и Батеријата Кутија на власт снабдување
2) Сите светилки добро проверени пред да се испраќаат надвор. Значи, вие не се грижите доби лош квалитет работи. Исто така, ние ги покрие по продажба на услуги во исто време.
3) Клиенти кои ќе купат стоки од нашата продавница, ќе добиете мал подарок.
НАЈДОБАР 3 D СВЕТИЛКА ДАЛЕКУ
- Од поодамна, тоа е gleaming 3 D ноќта Светилка. Од одблизу, тоа е технолошко чудо. 3 D Оптичка Илузија Светилка зрачи светлина во прекрасен 3 D облик кој ќе удар вашиот гостите' умови. Што создава стереоскопски 3 D ефект, Ласерски sculpting дека transmittance повеќе од 98% светлината на главата на LED Светилка Ноќ
НАДГРАДБА НА ВАШИОТ ДОМ / КАНЦЕЛАРИЈА
- Тоа е вкупно изјавата парче во секоја соба, дом или канцеларија и LED светло е како енергетски ефикасна како што е убава. LED Ноќ Светилка е беспрекорна комбинација на уметност и технологија, која ќе се трансформира во секоја соба во вашиот дом во дизајн дестинација.
"WOW" СЕКОЈ САКА ТОА
- Прикажи ги исклучите вашите светилка избор на дизајн до сите на вашите пријатели, семејство и колеги, и да се сврти било која канцеларија или homeroom во модерен дизајн место со овој уникатен и модерна уметност светилка. Ова е совршена и трендовски стил, кој ќе исклучително додадете многу карактер до секоја куќа.
3 D LED Светилка Карактеристики :
*Обезбедува над 50.000 часа на светлина
*Вклучува енергетски ефикасни LED лента (Заштеда на енергија)
*Допир копче за да го исклучите, ја вклучувате и ја смените бојата видливост.
*7 Режим на Бои : Бела, Црвена, Зелена, Сина, Жолта, Цијан и Розова.
*Лесно се врти за вклучување/исклучување на рака прекинувач на plug-in кабелот
*Автоматско боја се менува режимот на располагање
*Моќ на потрошувачите : 0.012 kw.h/24 часа
*LED Живот : до 50.000 часа
*3 D Илузија Плоча Само 4mm дебели
*USB кабел должина : 150 СМ
*Производ Тежина : 300g
Она што е во кутијата?
1x Акрилик Плоча
1x Црна Круг База
1x USB Кабелот
1x Упатство

Декларираните карактеристики

Емитуваат Боја:
Морски Желки 3D Светилка
Тип На Објект:
Ноќ Светла
Извор На Енергија:
DC
Е Батерии Се Потребни:
No
Тип:
лава светилка
сертификација:
CQC,CE,CCC
Бренд Име:
Asmarluxx
Тип На Батерија:
Никој
Употреба:
празник
Е Батерии Вклучени:
No
Енергија:
Допир
Wattage:
0-5W
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Обликот:
Животните
Тело Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
AW-1009
Напон:
5V
Точка име :
Морски Желки 3D LED Светилка
Достапни бои:
7 бои промена во 1 светилка
Промена На Режимот:
Допрете Сензор на База
Се прилагодите:
Контактирајте не за повеќе детали
Во Светот Се Откажат Брод:
Yes
Примена:
Ноќ Светлина, Атмосферата Осветлување, Дома Партијата Декор
ОДГОВАРА ЗА:
Спална соба, Дневна Соба, Канцеларија , Бар, кафуле итн.
Пакет:
Неутрален картонска кутија
Големина:
Approxi. 16x20CM
Тежина:
за 280g

Поврзани производи