ARSYLID CN-609A-СТР 3PCS 9cm 4pin фан 6 heatpipe ПРОЦЕСОРОТ кулер за ладење за Intel LGA775 1151 115x 1366 2011 за AMD НА3 НА4 радијатор

ARSYLID CN-609A-СТР 3PCS 9cm 4pin фан 6 heatpipe ПРОЦЕСОРОТ кулер за ладење за Intel LGA775 1151 115x 1366 2011 за AMD НА3 НА4

Залиха
DEN 1232.64
Износот:


Горенаведените податоци се генерираат автоматски од страна на Ali Express, ве молиме Погледнете го следново опис на производот.
Следново е производ вовед.
ARSYLID CN-609 A-СТР 9cm 4pin фан 6 heatpipe ПРОЦЕСОРОТ кулер за ладење за Intel LGA775 1151 115x 1366 2011 за AMD НА3 НА4 радијатор
Бренд : ARSYLID
Модел : CN-609 A-P / CN-609 B-P / CN-609 C-P
Производ големина : 90mm(L)*98mm(W)*135mm(H) / 115mm(L)*98mm(W)*135mm(H) / 140mm(L)*98mm(W)*135mm(H)
Фан Големина : 90 * 90 * 25mm
Брзината на вентилаторот : 1800 RPM
Фан конектор : 4pin ,поддршка на PWM
Големина на Копчето : 35*50mm
Проток на воздух : 90 CFM
Бучава : 15~25db
Номинална Напон : DC 12 V
Номинална струја : 0.05~0.17 На
Фан Живот : 30000hours
Поддршка на ПРОЦЕСОРОТ платформа : за Intel : LGA775/1150/ 1151 /1155/1156 Факултативниот LGA1366, LGA2011
за AMD : Штекер 939/940/754/AM2/AM2+/AM/НА3+/FM1/FM2/FM2+, НА4
сега овој линк е само 1 фан, ако треба 2fans или 3fans, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме . ************************************************************************************************************************************************************ бидејќи LGA2011 има 2 начини, кога ќе Инсталирате да LGA 2011 плоча, ве молиме да ни даде слика од вашата матична плоча или да ја видите оваа слика. (plese ни кажете режим 1 или режим 2?)
*********************************************************************************************************************************************************************
1 фан На
1 фан Б
2 фан На
2 фан Б
3 фан На
3 фан Б
Крајот Производи

Декларираните карактеристики

Фан Големина:
92x92x25mm
Моќ Интерфејс:
3pin/4pin
Бренд Име:
ARSYLID
Број На Модел На:
CN-609A-СТР CN-609B-СТР CN-609C-P
Бучава:
25dBA
моќност:
1.8 W
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Примена:
Процесор
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
AMD, INTEL
Волумен На Воздух:
45CFM
Имајќи:
Топката имајќи
Линии:
4 Линии
Пакет:
Yes
Фан Живот:
30000 часа
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2800RPM

Поврзани производи