Ротирачки Електрична Четка за заби Глави за Перорална Б Возрасни Електрична Четка за заби Орална Хигиена Белење на Заби 4 Глави/ пакет
Ново - 47 %

Ротирачки Електрична Четка за заби Глави за Перорална Б Возрасни Електрична Четка за заби Орална Хигиена Белење на Заби 4 Глави/

Залиха
DEN 1801.44
DEN 955.00
Износот:


1. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
2. Како и за некои француски купувачи кои не уживаат во совршен поштенски систем на услуги, ве молиме јавете се на вашиот локален поштата со следење на број ако не добијат парцели во долго време.
3. Руските купувачи , ве молиме оставете ни го вашето целосно англиски име (најчесто вклучува 3 зборови), што е многу важно.
1. Сите производи се во стандардизирано пакување, обично ние ги користиме пластична кеса за да пакет на производи. исто како што следува :
2. Ние ќе внимателно проверете ја вашата нарачка и пакет за да бидете сигурни дека сè е во добра состојба пред превозот надвор.
3. Пакетите може да биде малку оштетени во текот на долго време на транспортот, но тоа не влијае врз ефектот на нашите производи.
4. Ако сакате производи спакувани совршено (како што е за подароци и сл.), ве молиме контактирајте со нас прво, ние може да се испрати на парцела со посебен пакет, за да се избегне оштетување, но треба плаќате дополнителна такса.
Ве молиме контактирајте со нас да плати товар или дополнителен надомест. Ви благодариме!
Ние ќе испрати редот во 2-5 работни дена, и тоа треба речиси 7-40 дена од Кина за вас.
Како што знаете, времето за испорака е зависи од шпедиција, на воздушна линија, прилагодено и локалните поштата, па затоа ние не сме во можност да го контролираат тоа точно.
Ако пратката не стигнала во очекуваното време, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе песна со тоа и да се справи со вас.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации се доста корисни за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви сугестии со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
[xlmodel]-[производи]-[43947]

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Четки За Заби Главата
Количина:
4 глави/пакет
Големина:
rotating toothbrush heads
Возрасна Група:
Возрасни лица
Број На Модел На:
17-4/18-4/20-4/25-4/30-4/50-4
Бренд Име:
OralB
Материјал:
Пластични
Објектот:
Орална Б Ротирачка четка за заби глави
Функција:
прецизност чисти
Функција:
Заменливи Глави
Количина:
4 глави/ пакет

Поврзани производи