1set 2 Pin Авто Начин Машки & Женски Водоотпорен Електричниот Конектор Приклучок со кабел

1set 2 Pin Авто Начин Машки & Женски Водоотпорен Електричниот Конектор Приклучок со кабел

Залиха
DEN 26.40
Износот:

водоотпорен авто конектори со кабел
цена базирани 1 комплет ( тоа е 1pc женски + 1pc машки )
Опис : Сосема нов и Висок квалитет 2 Pin / Начин Запечатени Водоотпорен Конектор со 10cm жица Жица Големина : околу 2,5 mm Боја : Црна погодна за : Мотор, Мопед, Автомобил, Камион, Quad велосипед, Trike, Караван, Морски, Џет ски, Чамци, итн. Секој сет содржи : 1 x 2 начин Машки Конектор со 10cm жица 1 x 2 начин Женски Конектор со 10cm жица Пакетот вклучува : 1 x Комплет 1 Pin Водоотпорен Конектор

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
1set 2 Pin
is_customized:
Yes
Тип:
Splice

Поврзани производи