36 Компјутери/многу Парфем Шише Форма Разгледница Поздрав Картичка Со Bowknot Картичка Божиќ Свадба, Роденден, Денот на Вљубените Подарок-Картички

36 Компјутери/многу Парфем Шише Форма Разгледница Поздрав Картичка Со Bowknot Картичка Божиќ Свадба, Роденден, Денот на Вљубените

Залиха
DEN 925.44
Износот:


Материјал : Хартија
Тежина : околу 9.6 g/многу
Големина : како фотографија
Количина : 1 lot=36 пак,1 пакет=1 парче.
Напомена :
1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

Декларираните карактеристики

боја:
случаен
Бренд Име:
leaffei
Музика:
No
Шема:
Една страница Тип
празник:
Годишнина,Нова Година,Свадба
Стил:
Други
Број На Модел На:
F148*36

Поврзани производи