V Привлекување на 10 компјутери Нерѓосувачки Челик Бохемски Стил Вода Капка Ѓердани Pendant За Жените Бел Камен Луксузни Ѓердан Додатоци
Ново - 12 %

V Привлекување на 10 компјутери Нерѓосувачки Челик Бохемски Стил Вода Капка Ѓердани Pendant За Жените Бел Камен Луксузни Ѓердан

Залиха
DEN 1056.00
DEN 929.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
како Слика
Материјал:
Камен
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
N00316
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Бренд Име:
V Привлечат
is_customized:
Yes
Компатибилност:
Pendant
Функција:
ѓердан
шарм МАТЕРИЈАЛ:
Бакар
синџир материјал:
304 од не ' рѓосувачки Челик синџир
боја:
Злато и Сребро.
Пакување:
Картички(Прифати Прилагодите Картичка,Или Подарок Кутија)
Се прилагодите:
Ние Може Да Се Направи Било Desgin(Имаат Сопствена Фабрика)
Синџир должина:
38cm+5cm(Продолжен синџир),Прилагодливи
Повод:
Свадба/ангажирање/партија
Функција:
Годишнината/Божиќ/Свадбена/Ангажирање Подарок
Секс:
Жените и Девојка роденден Подарок
Име:
водена капка ѓердан

Поврзани производи