Стигнале Rollerball Пенкала,Средна Точка Црно Мастило Гел Сет Пенкала за Непречено Пишување со Удобност, Контрола(12-Парче,за 0,7 mm)
Ново - 29 %

Стигнале Rollerball Пенкала,Средна Точка Црно Мастило Гел Сет Пенкала за Непречено Пишување со Удобност, Контрола(12-Парче,за

Залиха
DEN 335.52
DEN 238.00
Износот:

Вредност утврдена : 12 Премиум Bajotien Висок Квалитет на Средна Точка Црна Гел Пенкала само чини пари како 12-коректори. Полу-проѕирни барел ви овозможува да го следи мастило снабдување и видете кога ќе се работи на ниско ниво. 0.7 мм Среден Точка се донесе вашиот непречено пишување за Статистика,Училиште & дома проектот, итн. Гел мастило е исчезнат-доказ и водоотпорен, спречување на вашите документи од smudging,повеќе мастило за да го користите долго време. Нашите Стигнале топката точка пенкала имаат мека гума контрола врз тоа. Лесно ќе бидете во можност да се продолжи за сите проекти, без страдање замор

Декларираните карактеристики

боја:
Balck Мастило 12 компјутери
Тип:
гел пенкало
Пишување Точка:
0.7 mm
Бренд Име:
Bajotien
Број На Модел На:
AD001-089
Употреба:
Office & Училиште Перо
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Пластични
Гел Пенкало Точка 1:
училиште канцелариски
Гел Пенкало Точка 2:
симпатична канцелариски
Гел Пенкало Точка 3:
канцелариски пен
Гел Пенкало Точка 4:
Гел пенкала за на училиште
Гел Пенкало Точка 5):
криејтив канцелариски
Гел Пенкало Точка 6:
Гел Пенкала
Гел Пенкало Точка 7:
црна гел пенкало
Гел Пенкало Точка 8:
канцелариски материјали
Гел Пенкало Точка 9:
црно мастило
Гел Пенкало Точка 10:
Пишување На Материјали

Поврзани производи