Универзалната 3.5 mm Џек Bluetooth 4.2 Музички Приемник за Аудио Приемникот Адаптер за во Автомобил AUXA2DP Комплет за Звучник приклучок за Слушалки за во Автомобил Стерео
Ново - 20 %

Универзалната 3.5 mm Џек Bluetooth 4.2 Музички Приемник за Аудио Приемникот Адаптер за во Автомобил AUXA2DP Комплет за Звучник

Залиха
DEN 239.52
DEN 192.00
Износот:

Карактеристики : Лесен за Ракување : Едноставно поврзете го звучн./слушалки со нашите уред, веднаш се трансформира во вашата звучн./слушалки во модерен безжична Bluetooth звучници/слушалки. Безжична Игра : Отстранување на проблеми на жичана конекција, преку безжична конекција и пренос, корисникот може да уживаат во висока верност музика и на секое место покриен со безжичен контрола. Пренослив Дизајн : Мини големина дизајн со клип функција на преносни можат да те понесат кон каде ќе посакате. Поддршка за i Phone, Android телефон, други паметни телефони кои со Bluetooth со A2 DP функција. Компатибилен со домашна стерео / говорник, автомобил стерео, слушалки што е со 3.5 mm аудио влез. Спецификација : Тип : Bluetooth Аудио Приемникот Материјал : Пластични Количина : 1 компјутер Објект Боја : Црна Bluetooth Верзија : 4.1 Фреквентен Опсег : 2.4 GHz Профил : со A2 DP Пренос Спектар : До 10m / 33ft I/O 3,5 мм женски приклучок, Мини USB женската порта Напојување : DC 5 V Полнење Време : Околу 30 мин Работно Време : Околу 4h Големина на : 1.4*1.5*5.8 cm / 0.5*0.6*2.3" (L*W*H) Пакет : 1*Bluetooth аудио приемникот 1*3.5 mm до 3.5 мм адаптер 1*англиски јазик прирачник за корисникот

Декларираните карактеристики

боја:
Црна
Поддршка Apt-x:
No
WIFI Стандард:
Никој
Висока Дефиниција Поддршка:
720P
Поддржува AAC:
No
Пакет:
Yes
Содржина:
Аудио
Интерфејс:
3.5 mm
Бренд Име:
Daono
Број На Модел На:
безжична bluetooth приемник
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Функција:
Никој
Bluetooth Стандард:
Bluetooth v4.1
Звук Песна:
Двојно
Безжична Тип:
Bluetooth

Поврзани производи