Tanpell beaded сирена коктел фустан темно зелена капа ракави чај должина gown жените чипка v вратот враќањето дома краток коктел фустани
Ново - 40 %

Tanpell beaded сирена коктел фустан темно зелена капа ракави чај должина gown жените чипка v вратот враќањето дома краток коктел

Залиха
DEN 3020.16
DEN 1812.00
Износот:


Tanpell beaded сирена коктел фустан темно зелена капа ракави чај должина gown жените чипка v вратот враќањето дома краток коктел фустани

Декларираните карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Тип На Објект:
Коктел Фустани
Повод:
Коктел Забава
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Фустани Должина:
Чај-Должина
Материјал:
Свила,Rayon,Најлон,Полиестер,Памук,Spandex
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Beading,Чипка
Sleeve Должина(cm):
Краток
Моден Елемент:
Гроздобер
Ткаенина Тип:
Чипка
Воз:
Никој
Број На Модел На:
13032709
is_customized:
No
Половината:
Природни
Бренд Име:
tanpell
Вистински Слики:
Yes
Силуета:
Труба / Сирена
Деколте:
V Деколте
Назад Детали:
Повод:

Поврзани производи