половина двор увоз нежно ветре ткаенина со gilt риба скала печати памук, лен крпа за рачно изработени DIY комбинација облека торба CR-A254
Ново - 9 %

половина двор увоз нежно ветре ткаенина со gilt риба скала печати памук, лен крпа за рачно изработени DIY комбинација облека

Залиха
DEN 396.96
DEN 361.00
Износот:


Материјал : 100% памук, лен
Пакетот Вклучува : 1pc =половина двор = x 45cm 110cm/ 17.5"X43"
Ако купувате 2 парчиња или повеќе, ние ќе не го сечеме на ткаенина, ткаенина ќе биде континуирано.
Дизајн : 5 бои да се избере
Тежина : 1 двор е околу 200g
Употреба : Тоа е погодна за рачно изработени DIY, апарати, облека, торба, устата пакет злато, итн.
метар дворот двор
Плаќање
1. Ние прифаќаме Alipay, Western Union и Банкарски Трансфер. Сите големи кредитни картички прифатени преку безбедни уплатата - ЗАЧУВАМ.
2. За ваша заштита, вашата исплата ќе се одржи од AIiexpress и НЕМА да биде објавен на продавачот додека не се потврди добивањето на својата цел.
3. При плаќање на интернет, вашите лични податоци се заштитени од страна на Veri Sign SSL енкрипција (највисоко ниво на заштита комерцијално достапна).
Превозот
1. Предмети се испраќаат само по плаќање да биде потврдена во Aliexpress.
2. Бесплатен превозот е за одредени земји, само, превозот детали, ве молиме погледнете во "Превозот Цена' на секој производ.
3. Време На Испорака Референца
4. Со цел да ви помогне да се избегне даноците, ние обично се изјасни на производ со пониска вредност. Ако имате било какво барање со изјава, ве молиме контактирајте со нас однапред. Ние не сме одговорни за царинење проблем.
5. Увезени Давачки (ВАЖНО)
Производ цени се прикажани на Ali Express НЕ се вклучени увозни давачки, даноци и други обичаи поврзани трошоци. Купувачите ги сноси сите одговорности за оние дополнителни трошоци се трошоци (ако ги има).
Рок на Продажба
1. 100% купувачи Задоволство Загарантирани!
2. Било оштетени или исчезнати објектот, ве молиме контактирајте со нас со 5 дена за замена или враќање на средствата. Ве молиме не го отвори спорот без комуникација.
3. Користи објект или вештачки штета е да не се прифаќаат.
4. Ве молиме имајте на објектот во првобитната состојба и да ги преземат фотографии како доказ за враќање на парите или замена.
Повратни информации
1. Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Вашите 5 ѕвезда повратни информации е многу ценет .
2. Ако постои било каков проблем со вашата нарачка, ве молиме да стапите во контакт со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да го решат проблемот што е можно побрзо. Ви благодариме за разбирањето!
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања или барање, ве молиме падна слободно да контакт. Ние сме секогаш на вашиот прв услуга.За време на работни денови, ние обично одговор во рок од 24 часа. За време на викендите, тоа може да трае малку подолго.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
angtong
Техника:
Ткаени
Ширина:
110cm
Стил:
Обична
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Функција:
Еко-Пријателски
Тип:
обичен ткаенина
is_customized:
Customized

Поврзани производи