Мулти Слој Пилешко Кога растат Процес Дрвена Сложувалка Рано Учење Едукативни Играчки За Деца Интелигенција Сложувалка UJ3066
Ново - 30 %

Мулти Слој Пилешко Кога растат Процес Дрвена Сложувалка Рано Учење Едукативни Играчки За Деца Интелигенција Сложувалка UJ3066

Залиха
DEN 1034.88
DEN 724.00
Износот:


100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Бренд : Umu
Боја : Како На Сликата Шоу
Материјал : Дрво
Големина на : 21*21*5.6 cm
Возраст Опсег : 3+ години
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Декларираните карактеристики

Стил:
Животните
Загатка Стил:
Заеднички
Предупредување:
Не се проголта
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
umu
Материјал:
Дрво
Материјал:
Дрво
рано учење играчки:
Montessori Блок
играчки за деца:
детска играчка
градежни блокови:
дрвена сложувалка
дрвена сложувалка:
Деца подарок
DIY Блок:
едукативни играчки
Класификација:
Монтажа

Поврзани производи