wxrwxy градина црево plug End plug пластични наводнување затка 4/7 8/11 црево крајот конектори за наводнување вода печат 25 компјутери
Ново - 22 %

wxrwxy градина црево plug End plug пластични наводнување затка 4/7 8/11 црево крајот конектори за наводнување вода печат 25

Залиха
DEN 100.32
DEN 78.00
Износот:


wxrwxy градина црево plug End plug пластични наводнување затка 4/7 8/11 црево крајот конектори за наводнување вода печат
пакет:25 компјутери
Градина црево крајот приклучокот, 4 / 7mm градина црево терминал, вода, со трн приклучокот, а не ќе падне, производот материјал безбедноста, abs, не-токсични стабилност, погоден за 4/7 8/11 црево,
Производ големина на сликата:
Производот во вид на снимање: Транспорт answer : ___________________________ Note : Ние ќе биде прв пат за вашата пратка : Поради бавното ажурирање на логистика информации, може да биде од 3-5 дена, нема да се покаже логистика информации, Национални празници во неделата за одмор, не испраќаат. Кога купувате објекти во Aliexpres, бидете сигурни дека вашата адреса за е во точниот англиски адреса и име и презиме. Гаранцијата се Враќа : Кога ќе примите пратката, имате било какви прашања, ве Молиме јавете се во нашата служба за корисници. Ве молиме верувам ние ќе ви ги даде задоволително план, ве молиме да не даде ни еден малициозен проценка Ние сме искрени продавница, се Надевам да ја добиете вашата разбирање и поддршка.

Декларираните карактеристики

Дијаметар:
3/8
Тип:
Градина Вода Конектори
Стандард:
BS
Пластични Тип:
ABS
Бренд Име:
WXRWXY
Материјал:
Пластични
Градина Вода Конектор Тип:
Црево Крајот Конектори
Број На Модел На:
3/8
Име:
крајот приклучок
Големина:
see picture
Тип:
Приклучете
Модел:
4 / 7 mm
Употреба:
црево за да се запре вода
Карактеристики:
Анти-корозија
Стандард:
Европскиот стандард
боја:
Црна
Пакување:
25 компјутери
Тежина:
45 g

Поврзани производи