Под Деветнаесет 2017 Голема Големина Патување Шминка Организатор Кеси Жените Козметички Кеси Neceser Toiletry Перење Торбичка Прилагодено Трговија На Големо

Под Деветнаесет 2017 Голема Големина Патување Шминка Организатор Кеси Жените Козметички Кеси Neceser Toiletry Перење Торбичка

Залиха
DEN 191.52
Износот:


1. 100% сосема нов и висок квалитет .
2. Козметичката торба е совршен објект за секоја сезона .
3. Козметичката торба е најдобар складирање торба , без разлика дали сте дома или надвор ,само да се стави некои омилени козметика во торба . 4. Козметичката торба е специјално дизајниран за да се задржи младите и модата .
5. Секоја боја е убава и cofortable .
6. Трговија на големо & Drop Превозот се и добредојдени ! ОЕМ и ODM се двете добредојдени !
Материјал : СТП
Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење , ве молиме бидете сигурни дека не ум пред да се направи нарачка .
2. Поради разликата помеѓу различни монитори , сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот .

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Козметички Случаи
Објектот Должина:
29.5 cm
Материјал Состав:
PU
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Писмо
Објектот Ширина:
10.5cm
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
под деветнаесет
Објектот Висина:
17cm
Објектот Тежина:
76g
Обликот:
Перница
Број На Модел На:
HZB174
Главен Материјал:
PU

Поврзани производи