TianBo Топла Продажба микс Натпревар Kumgang папагал исклучителна кристал Студ Обетки за жените мода накит фабрика цена Уво Накит
Ново - 40 %

TianBo Топла Продажба микс Натпревар Kumgang папагал исклучителна кристал Студ Обетки за жените мода накит фабрика цена Уво

Залиха
DEN 64.80
DEN 39.00
Износот:


5706053031320851 студ Earring US $ 1.00 /парче US $ 0.99 /парче US $ 0.99 /парче US $ 1.00 /парче US $ 1.28 /парче US $ 1.00 /парче US $ 1.32 /парче US $ 1.15 /парче US $ 1.25 /парче US $ 1.35 /парче US $ 1.55 /парче US $ 0.69 /парче US $ 1.32 /парче US $ 1.29 /парче US $ 1.22 /парче US $ 1.45 /парче US $ 1.45 /парче US $ 1.10 /парче US $ 1.59 /парче
Бренд Име : Tian Bo
Материјал : злато позлатен
Камен : CZ Циркон Кристално
Количина : 1 Пар
Состојба : нова
100% СЕДНА ISFY : 100% ВРВНА УСЛУГА

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
tianbo
Метали Тип:
Цинк, Алуминиум,Бакар
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Кристално
Пол:
Жените
Стил:
Повик/Спортски
Број На Модел На:
E016-20
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија,Ангажман,Годишнина,Свадба
Earring Тип:
Гроздобер Обетки,Шарм Обетки
Пол:
Жени,Девојки,Љубовници
боја:
Злато во боја/розова
Големина:
4X1cm
Име:
multicolor папагал

Поврзани производи