600pcs S Јасно Eyelid Налепница Двојно Eyelid Тенки Ленти Невидливи двострано Око Ленти Шминка Алатки Лепило Додатоци
Ново - 49 %

600pcs S Јасно Eyelid Налепница Двојно Eyelid Тенки Ленти Невидливи двострано Око Ленти Шминка Алатки Лепило Додатоци

Залиха
DEN 136.32
DEN 70.00
Износот:


Опис : самолепливи Око шарм направен за да ви даде изглед на поголеми очи, облик во лак да се направи полесно за да го применат Тоа го прави тенка eyelids јасно видливи исто Така добри за оние кои сакаат да ги подобрат своите очи Лесно да се применуваат шминка по око шарм на Континуирана употреба на око шарм го прави вашиот eyelids постојан без операција Одлична воздух проницаемост и шминка применливост Секој двојно eyelid налепници : Прибл. 24 x 3 mm / 0.94 x 0.12 инчен Материјал : Ткаенина Пакет се вклучени : 1x 300 Пара двојно eyelid налепници

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Eyelid Алатки
Големина:
S
Број На Модел На:
s
Тип:
Eyelid Паста
Материјал:
ПВЦ

Поврзани производи