Моден Сомот Ангажман Свадба Прстен Pendant Накит Екранот Кутија Двојно Маска
Ново - 15 %

Моден Сомот Ангажман Свадба Прстен Pendant Накит Екранот Кутија Двојно Маска

Залиха
DEN 193.44
DEN 165.00
Износот:

Моден Сомот Ангажман Свадба Прстен Pendant Накит Екранот Кутија Двојно Покрие 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Мода, луксузни,елегантен, едноставност. Отворениот Метод : отворите Капакот. Тоа Може да се сместат обетки,уво studs итн. Погоден за свадба или дневни чување накит Направени Од високо квалитетни материјали, добра цврстина Спецификација : Материјал : Кадифе Големина : стан.6.5x6x5.5cm/2.56x2.36x2.17" Боја : Црвен Количина : 1 Pc Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Прстен Кутија

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Број На Модел На:
накит екранот
Накит Пакување & Display Type:
Сметководствена Случаи
Производ Карактеристики:
прстен накит случај
Објектот Тежина:
64g
Бренд Име:
JAVRICK

Поврзани производи