Случај За Huawei MediaPad T2 7.0 Про TPU T2 7 Pro Случај Smart Cover Школка за заштита Таблета мека Младите PLE-701L PLE-703L Кожа
Ново - 5 %

Случај За Huawei MediaPad T2 7.0 Про TPU T2 7 Pro Случај Smart Cover Школка за заштита Таблета мека Младите PLE-701L PLE-703L

Залиха
DEN 307.68
DEN 292.00
Износот:


Може да го поддржи, погодно сметководствената вредност, погодни за употреба, високо квалитетен материјал
Применливи таблета големина : 【 За Huawei Media Pad T2 7.0 Про
】【 PLE-703 L、PLE-701 L 】 7.0 инчен
Други модели не се достапни Ултра Тенок виткање поддршка на пишување на текст за статистика, анти земјотрес,Многу издржливи,Случај

Декларираните карактеристики

Стил:
Моден
Бренд Име:
AJIUYU
Материјал:
TPU
Модел Компатибилност:
За huawei PLE-703L 701L
Ширина:
11.5cm
Функција:
Мека,Капка отпор,Shockproof
Пакет:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Должина:
19.5cm
Број На Модел На:
За MediaPad T2 7.0 Про
Апликацијата Лаптоп Големина:
7
Компатибилен Бренд:
За Huawei

Поврзани производи