Случај За Леново A7000 К3 Забелешка 5.5 инчен Мека TPU Покритие За Леново A7000 к3 Забелешка Назад Телефон Случаи Школки За Леново К 3 Забелешка a7000
Ново - 32 %

Случај За Леново A7000 К3 Забелешка 5.5 инчен Мека TPU Покритие За Леново A7000 к3 Забелешка Назад Телефон Случаи Школки За

Залиха
DEN 126.72
DEN 86.00
Износот:

Искусни КК постапка.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви загриженост за купувањето и ние се повеќе од среќни да се обрати за вашата грижа со решение. Моден Стил : 3 D Олеснување Стерео Шарени & Луксузни Брза пратка во рок од 1-3 дена + Брз одговор Капка Превозот Поддршка! Мешана Боја Поддршка! Трговија На Големо Поддршка! Функција : Ултра Тенок+Прецизни Дупки+Шарени Печатење Насликани
Ве молиме кликнете на"view мојата продавница" или "view my Topselling Производи" за да добиете повеќе предмети што сакате со количката. Купувачи се добредојдени да не контактирате преку е-маил или Trademanager ако имате какви било прашања или предлози . Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки. (Освен некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.
Совети : да ја Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП,на моб специјален попуст за вашиот втор ред
Производ Description100% Сосема Нов & Висок Квалитет и Ниска Цена Во Случај е Лесно да го вметнете и Отстраните. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Квалитет на производи со најниската можна цена. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет. Само задниот поклопец случај само , телефонот не е вклучуваат Совршено опремени За Леново A7000 К3 Забелешка Meterial : Висок квалитет на Меки Силиконски . Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена. Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа{исклучува празник & викенд).
Сите производи ќе се проверуваат и тестираат пред породувањето.
Packa моб може да бидат пријавени како ПОДАРОК и тврдеше дека во некоја пониска вредност за вас . Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Трговија на големо/dropshipping и поддржани, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба повеќе најголемиот дел цена или побрзо превозот. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Како да се реши проблемот во врска со "не може да се достави до"?
Оригинален производ слики се обезбедени за клиенти.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти, го Спречува Вашиот Телефон Падне.Овие се купувачите одговорност . Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Декларираните карактеристики

Материјал:
TPU
Бренд Име:
cli
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Леново
дизајн:
Симпатична,Украсени
Големина:
5.5 inch
Карактеристики:
2017 Сосема Нов Мек Силикон Покрие Случај Насликани Шема Coque Fundas
Тип:
Назад Заштита На Телефонот Случај
Одговара:
за Леново A7000 К3 Забелешка
Стил:
Шарени Печатење Насликани Модел Мода Млада Атрактивна Fundas
Функција:
Нечистотија-reisitant / Анти-удар / Не е деформирано
Материјал:
мек силикон
квалитет:
А+++++
дизајн:
Ултра Тенок / Шарени Печатење Насликани
Поддршка:
Пад на превозот / Микс боја / трговија на Големо
Времето на Пазарот:
2017 Сосема Нов

Поврзани производи