ISD1420P 1420P DIP28 ISD1420S 1420S SOP28 ISD1416P ISD1416 ISD1760PY ISD1760P ISD1760P 1pcs

ISD1420P 1420P DIP28 ISD1420S 1420S SOP28 ISD1416P ISD1416 ISD1760PY ISD1760P ISD1760P 1pcs

Залиха
DEN 40.80
Износот:


ISD1420 P 1420 P DIP28 ISD1420 S 1420 S SOP28 ISD1416 P ISD1416 ISD1760 PY ISD1760 P ISD1760 P 1pcs
Мулти-Порака Еден Чип Гласовен Запис & Репродукција Уреди

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
YUXINYUAN
Број На Модел На:
ISD1420P
Употреба:
Општа Намена
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Теорија:
sopbgadipplcctsop
Заштита На Функција:
soptsopbgadipplccqfn
Контакт Оптоварување:
soptsopbgadipplccqfn
Напон:
v

Поврзани производи