10 Поставува Крап Риболов Екипаж Комплет Риболов Вртливата Прилепува Риболов Хеликоптер Екипаж Кука Ракав Риболов Додатоци
Ново - 24 %

10 Поставува Крап Риболов Екипаж Комплет Риболов Вртливата Прилепува Риболов Хеликоптер Екипаж Кука Ракав Риболов Додатоци

Залиха
DEN 411.84
DEN 313.00
Износот:


10 поставува Hirisi Крап риболов екипаж комплет риболов вртливата прилепува риболов хеликоптер екипаж кука ракав риболов додатоци
Количина 10 поставува секој како што се следниве :

Линк M7 :
- 10 x Анти метежот гума ракави 40mm
- 10 x Хеликоптер монистра
- 10 x chod екипаж баферот
- 10 x Брзи промени вртливата
- 10 x Брзи промени прилепува

Декларираните карактеристики

Електрични или Не:
упатство
Со Владетел или Не:
No
Обликот:
риболов екипаж за полнење
Со Скала или Не:
No
Позиција:
Река
Бренд Име:
hirisi
Материјал:
Други
Тип:
риболов екипаж за полнење

Поврзани производи