10pcs Мека Пена Сунѓерот DIY Стилизирање на Косата Ролки Флексибилни Curler Bendy Пресврт Кадрици Алатка Случаен Боја
Ново - 26 %

10pcs Мека Пена Сунѓерот DIY Стилизирање на Косата Ролки Флексибилни Curler Bendy Пресврт Кадрици Алатка Случаен Боја

Залиха
DEN 136.32
DEN 101.00
Износот:


HB0015603
Забелешка : боја ќе бидат испратени од страна на случаен избор.
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : Мека Пена Сунѓерот
Боја : Случајни
Должина : 24cm
Дијаметар : 0.8 cm, 1.0 cm, 1.2 см, 1.4 cm, 1.6 см, 1.8 cm, 2.0 cm (изборен)
Количина : 10pcs/торба
Пакување : OPP вреќа
Лесно, брзо, пена-направени, без повреда на косата за да се создаде убава и згодна кадрава коса
Да се направи на мека пена, удобно да се носат додека спиете
Може да се користи на мокра или сува коса
Пакет се вклучени :
10pcs ролки (Случаен Боја)
Answer : ___________________________ Note :
Поради рака мерење, има големина грешка за 1-5mm
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Декларираните карактеристики

Големина:
24cm
Материјал:
пена
Тип На Објект:
пена за коса ролки
Применливи коса:
влажна или сува коса
Количина:
10
Тип:
Пена Ролки

Поврзани производи