Sinbeda 5.5 Pantalla За ASUS Zenfone 2 ласерски ZE550KL LCD Екранот на Допир Digitizer со Рамка Собранието Замена
Ново - 13 %

Sinbeda 5.5 Pantalla За ASUS Zenfone 2 ласерски ZE550KL LCD Екранот на Допир Digitizer со Рамка Собранието Замена

Залиха
DEN 1476.00
DEN 1284.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
За Asus ZenFone 2 Ласерски
LCD Комплет:
Yes
Екранот:
> 3
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
Sinbeda
Компатибилен Бренд:
ASUS
Резолуција На Екранот:
1280x720
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
екран материјал:
TFT
Ветување:
100% Строги Тестирање Пред Превозот
Пакување:
Меур Кеси+Меур Комора
Големина:
5.5 inch
Компоненти:
LCD+екран на Допир digitizer+Рамка собрание
подарок:
Бесплатни калено стакло и алатки
Резолуција На Екранот:
1280x720
Број На Модел На:
ZE550KL
Гаранција:
12 месеци

Поврзани производи