CHENISTORY Божиќ снежен човек DIY Слика Од Броеви Колекции Акрилна Боја Handpainted Маслото За Дома Декор 40x50cm Уметност Подарок
Ново - 49 %

CHENISTORY Божиќ снежен човек DIY Слика Од Броеви Колекции Акрилна Боја Handpainted Маслото За Дома Декор 40x50cm Уметност Подарок

Залиха
DEN 657.12
DEN 335.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Големина (Инчен):
40CMx50CM не врамени
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Бренд Име:
CHENISTORY
Стил:
Апстракт
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Акрилик
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
слика од броеви
Слика Стил:
Handpainted од yourselve
Слика Technic:
Слика Technic
Материјали:
акрилна боја слика на платно најлон четка
ѕид уметност слика:
Дома декорација
боење слика од броеви:
цртање слика од броеви
Дома Декор:
Платно Сликарство
дневна соба decration:
апстрактното сликарство
креатура сликарство:
свадба декорација
во парк:
валани платно пакет
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Поврзани производи