SEKUSA Гроздобер Везови Жените Вечер Торба 3DFlower се Зголеми Rhinestones Мала Чанта Партија Свадба Дами Crossbody Рамо Кеси
Ново - 52 %

SEKUSA Гроздобер Везови Жените Вечер Торба 3DFlower се Зголеми Rhinestones Мала Чанта Партија Свадба Дами Crossbody Рамо Кеси

Залиха
DEN 2093.76
DEN 1005.00
Износот:


SEKUSA Гроздобер Везови Жените Вечер Торба Цвет Роза Rhinestones Мала Чанта Партија Свадба Дами Crossbody Рамо Кеси

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Чанти Тип:
Ден Канџите
Декорација:
Дијаманти,Лак,Везови,Синџири,Appliques
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Тврдост:
Тешко
Број На Модел На:
YM1226
Затворање Тип:
Hasp
Бренд Име:
SEKUSA
Обликот:
Размавта
Шаблон Тип:
Цврста
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
Полиестер
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој
клучен збор :
Rhinestones Вечер Торба
Пол:
Жените
Вечер Торба:
спојката торба
Тип:
спојката торба
боја:
злато црна сребро.
Отворен Стил:
Hasp
Материјал:
Метал Дијаманти
додаток:
Rhinestones
кристал вечер торба:
торба
Големина:
19*11.5*5.5cm

Поврзани производи