1 метри висок квалитет на пинк, памук, чипка за шиење, апарати прибор, DIY материјали, свадба декорација

1 метри висок квалитет на пинк, памук, чипка за шиење, апарати прибор, DIY материјали, свадба декорација

Залиха
DEN 38.40
Износот:


материјал : памук
ширина : 3.8 cm
боја : Розева
Количина : 1 Yards
Производ Функција : Погоден за било DIY,Завеса,Свадба се облекуваат декорација,Дното нишало, Со украси на јаката, Деколте, Здолништа сите се многу убави
Внимание :
Ве молиме изберете соодветна боја како што се бара.
Ве молиме да се разбере, поради некои фактори, како што се различни монитори и друга светлина околности, боите од реалниот предмети ќе биде малку различен предмети во слика
дворот двор

Декларираните карактеристики

Тип На Производ:
Чипка
Функција:
Вода Растворлив,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
Материјал:
100% Памук
Број На Модел На:
A7356
Техника:
Извезена
Ткаенина Тип:
Voile
Ширина:
3.8cm
тип на производ:
Чипка
Функција:
Вода Растворлив,Еко-Пријателски
декорација:
Чипка
Материјал:
100% Памук
Број На Модел На:
A7356
Техника:
Плетени
ширина :
3.8 cm

Поврзани производи