POWSTRO 3-LED 60X Оптички Зум Телефон Микроскоп Леќа Зголемувачот со Клип Телефон Леќа Печат Зголемувачот Телефон Клип Микроскоп Леќа
Ново - 20 %

POWSTRO 3-LED 60X Оптички Зум Телефон Микроскоп Леќа Зголемувачот со Клип Телефон Леќа Печат Зголемувачот Телефон Клип Микроскоп

Залиха
DEN 203.52
DEN 163.00
Износот:


Со 3pcs Led диоди, донесе светла LED светло на лупа во темен услови.
Вклучени УВ валута детектор за проверка на фалсификувани банкноти.
60 X зум величаат леќа, можете да ја прилагодите соодветно зголемување од турка или притиснете надолу.
Брз и лесен за да го прикачите на вашиот телефон, камера со кој се одвојува клип.
Led диоди напојува со 3pcs LR1130 мобилен батерии (вклучени), мини големина, тоа е пренослив.
Одличен помошник за проверка на монети, поштенски марки, jewelries, валута, итн.
ИЗВЕСТУВАЊЕ
1.Клипот на вашиот телефон е на камерата леќи на камерата.
2.Започнете со камера функција, тогаш целта на цели(како што се зборовите, монети) од страна на зголемена леќа.
Спецификации : Тип : Телефон Микроскоп Леќа Материјал : ABS + Акрилик Количина : 1pc Боја : Сребро + Бела LED Кол : 3 Зголемување : 60 X Батерија : 3*LR1130 копчето батерии (Вклучени) Точка Големина : Целата големина на : 8.4*6.4*2.2 cm/3.3*2.5*0.9"(L*W*H) Зголемувачот големина : 2*3cm/0.8*1.2"(D*H) Светло тело, големина : 2*3cm/0.8*1.2"(D*H) Нето Тежина : 0.032 kg/1.1 оз Пакет : 1*Зголемувачот
1*прирачник за Корисникот во Кинески и англиски
1*Чување торба
1*сандак

Декларираните карактеристики

Компатибилен Бренд:
Samsung,HTC,Blackberry,Motorola,Apple iphone телефони,Nokia,LG
Број На Модел На:
Телефон Микроскоп Леќа
Обликот:
Круг
Телефон Камера Тип:
Зум Лен
Бренд Име:
powstro
Тип:
Телефон Микроскоп Леќа
Материјал:
ABS + Акрилик
боја:
Сребро + бела
Led количина:
3
Зголемување:
60x
Батеријата:
3*LR1130 копчето батерии (Вклучени)

Поврзани производи