ZEROUP Круг Стакло Cabohcon 12mm 20mm Купола Cabochons Разубавувањето База на Материјали за Накит Clasps Занает TP-191
Ново - 7 %

ZEROUP Круг Стакло Cabohcon 12mm 20mm Купола Cabochons Разубавувањето База на Материјали за Накит Clasps Занает TP-191

Залиха
DEN 168.00
DEN 156.00
Износот:


започнете
крајот
Повеќе cabochons линк :
Повеќе избори,подобри услуги и висок квалитет на гаранција,најдете вашата потреба во нашата продавница,вашето задоволство е мојата најголема моќ!
Опис :
Големина : 10,12,16,18,20,25,30 mm
Боја : мешани модели
Слики стакло cabochon се меша случајно во секој пакет,па ние не може да гарантира дека сите слики се различни или во парови едни на други,со други зборови,на некои слики се различни,некои се дуплираат,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.
Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам.Ве молиме да направите исплата во рок од 48 часа по место цел.
Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.Ви благодариме.
Ние обично брод од објектот преку Кина Пост Воздух Mail.
Редоследот кој сте сместени ќе биде предаден во рок од 3 дена по добивањето на плаќање.
Колку долго ќе објектот дојде? Тоа ќе ве чини 20-60 дена да пристигнат преку Кина Пост Воздух Mail.
Ќе парцела оштетени во патот?Ако тоа е,што треба да направам? Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик и картон.Тоа го штити објект од оштетување во транзит кога го достигне секој клиент е рака.Ако пратката е оштетена, контактирајте со нас,ние ќе ви помогнат за решение.
Дали ви нудиме попуст за големи цел? Да,ние нудиме значителен попуст за голема цел која над $ 150.
Може да се користи на други shippings? Се разбира, Но ќе мора да плаќаат дополнителни такси превозот со себе, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.
Не сте се најде cabochon која треба?
Кликнете на линкот за да видите повеќе cabochon во нашата продавница.

Декларираните карактеристики

Големина:
35mm 5pcs, 40mm 5pcs, 10mm 50pcs, 12mm 50pcs, 18mm 20pcs, 20mm 20pcs, 25mm 20pcs, 30mm 10pcs
Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
1.2cm
Накит Наоди Тип:
Изолација
Број На Модел На:
TP-191
Производ Карактеристики:
кристално стакло cabochon
Бренд Име:
ZEROUP DIY НАКИТ
Објектот Должина:
1.2cm
Материјал:
Стакло
Состојба:
Нови
Материјал:
Стакло
is_customized:
Yes
Објектот Форма:
Круг
Употреба:
Стакло Cabochon За Накит Компонента

Поврзани производи