Топла Продажба Модни Жени, Девојки Кристал Злато Сребро Нерѓосувачки Челик Круг Бела Школка Кристал Прстен Накит За Божиќ Подарок
Ново - 9 %

Топла Продажба Модни Жени, Девојки Кристал Злато Сребро Нерѓосувачки Челик Круг Бела Школка Кристал Прстен Накит За Божиќ Подарок

Залиха
DEN 239.52
DEN 218.00
Износот:


Производ : Круг Прстен
Боја : Сребро;Злато
Материјал : Челик
Продажба на Единица : парче
Пакет : OPP Вреќа
1) Наредби за помалку од $5, испрати преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус на превозот. Во Шпанија, преку Correos Економија.
2) Нареди над $5, испрати преку Stardand Регистрирани Воздух Mail превозот(Кина Пост, e Packet, CORREOS PAQ 72 ).
3) Цел над $300, може да се испрати на слободни изразат испорака(EMS, DHL, Fedex, итн.)
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние ќе го ценат, ако може да се земе една минута за да ни остави позитивни повратни информации со сите 5 ѕвезди.
2. ве молиме не двоумете се да контактирате со нас слободно да се добие подобро решение пред да остави негативни или неутрални повратни информации.
1. Ние ќе се вратат ако не се врати на стоки, без било какви причини во рок од 15 дена, а купувачот ќе бидете сигурни дека стоката е оригинал добри услови и може да се продаваат повторно.
2. Купувачите треба да се плати се врати превозот цена.

Декларираните карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Метална боја:
Сребро, Злато
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Површината Ширина:
6mm
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Prong поставување
Број На Модел На:
DMKL167
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Бренд Име:
DMMiRA
Функција:
Фитнес Тракер
Материјал:
Кубен Циркони
Пакет:
OPP вреќа
боја:
сребро;злато
Стил:
Бела Школка Прстен
Широк:
6mm

Поврзани производи