MUKUN Мода Африкански Монистра, Накит Сетови Ѓердан Хривнија Обетки Прстени Имитација Свадба Партија Златна Боја Свадба Додатоци
Ново - 39 %

MUKUN Мода Африкански Монистра, Накит Сетови Ѓердан Хривнија Обетки Прстени Имитација Свадба Партија Златна Боја Свадба Додатоци

Залиха
DEN 1390.08
DEN 848.00
Износот:


Превозот Начин
Работни денови
Следење На Веб-Страница
Превозот Начин
Работни денови
Следење На Веб-Страница
Пост Воздух Mail
15-60 дена
www.17track.net/en/
Aramex Express
5-15 дена
www.aramex.com
EPacket
7-20 дена
www.17track.net/en/
ПРОЗОРЦИ Express
5-15 дена
www.ups.com/cn
Postnord
15-45 дена
www.17track.net/en/
Fedex Експрес
5-15 дена
www.fedex.com/us/
Шведска Пост
15-45 дена
www.17track.net/en/
EMS Express
5-15 дена
www.ems.com.cn
Хонгконг Пост
15-45 дена
www.hongkongpost.hk
Холандија Пост
15-45 дена
www.17track.net/en/
СФ Express
5-20 Дена
www.sf-express.com
DHL
3-10 Дена
www.dhl.com/en.html
Ali Express Стандард За Испорака
15-35 дена
Ali Express официјалниот веб-сајт цел страница
Услуга
1. Во случај да сте го добиле дефект на објект или погрешно објект ,pls контактирајте со нас брзо,ние ќе го реши вашиот проблем, цело време.
2. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата.
3.Можете да не контактирате преку Trademanger или не оставајќи ни порака на aliexpress или ни е-мејл. Ние ќе ви одговориме во рок од 12 часа, а во рок од 24 часа за викендот
За Нас
нашата фабрика во dongguan град на кина , таму е главното производство на не ' рѓосувачки челик накит ,ние фабрика имаат 50 работник, и многу машини опрема ,Па можеме да се обезбеди подобар квалитет и цена! Добредојдовте на место на ред за консалтинг, Ние нудиме на мајчин јазик, клиент сервис на англиски јазик не се двоумете да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Понудата Со Доверба!

Декларираните карактеристики

Метална боја:
Злато-боја
Прстен Големина:
Променливи во големина
Должина:
45cm
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
999
Пол:
Жени,Девојки
Број На Модел На:
A0124
Бренд Име:
MuKun
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Прстен/Хривнија
Стил:
Класичен
Метали Тип:
бакарни легури
Повод:
Свадба
Подароци објект:
Љубовник, пријател , колега , претпоставен
Методи На Продажба:
Евтини висок квалитет, брза испорака
Стил:
свадба накит сетови ,Дубаи накит сетови
дизајн:
африкански голема забава, Свадба накит сетови
Тип На Објект:
ѓердан earring прстен хривнија
Накит Сетови Тип:
Свадба, забава, годишнина, Ангажирање
Occassion:
партија Годишнината Ангажман Подарок Свадба
Место на Потекло:
Guangdong
користат за:
Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените
Главниот Камен:
ААА+ Австриската Кристали

Поврзани производи