Автоматско Ресетирање чип за epson t1281 t1282 t1283 t1284 Мастило Кертриџ Чип ЗА EPSON S22 SX125 SX130 SX235W SX420W SX440W SX430W

Автоматско Ресетирање чип за epson t1281 t1282 t1283 t1284 Мастило Кертриџ Чип ЗА EPSON S22 SX125 SX130 SX235W SX420W SX440W

Залиха
DEN 383.52
Износот:


Автоматско Ресетирање чип за epson t1281 t1282 t1283 t1284 Мастило Кертриџ Чип ЗА EPSON S22 SX125 SX130 SX235 W SX420 W SX440 W SX430 W
Детални информации
Име на производ : кертриџ чип
Printer Model : За Epson S22 SX125 SX130 SX235 W SX420 W SX440 W SX430 W инк-џет печатач
Кертриџ Модел : За Epson T1281-T1284
Чип Тип : ЛАК чип
Боја : Б.К., C,M,Y - 4 боја
MOQ : 1 Сет ( 4 парчиња )
погодна област : област Европа
Answer : ___________________________ Note :
1. Нашите цени не вклучуваат плаќање давачки,царина,ддв цена и оддалечените области такса.
2. Ние не испорака до оддалечените области освен сте платиле дополнителни трошоци.
3. Ве молиме оставете ни се на располагање, адреса и информации за контакт на пратката.
4. Какви и да било посебни барање за фактурата,контактирајте со нас пред породувањето.
Производот Се Покаже

Омилени
Ако се чувствувате овој производ Да, ве молиме Додадете Желба Листа или да го Додадете во Кошничката.
За Повратни Информации
1.По примените стоките ве молиме запомнете да го потврдите вашето прием за нас на и напишете го вашиот коментар ве молиме да ни даде 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите услуги, ви благодарам многу за вашиот вид на поддршка.
http : //activities.aliexpress.com/adcms/help-aliexpress-com/feedback_suppliers.php
Плаќање
Време на испорака
Наплата
Помош
Повеќе прашања,ве Молиме кликнете тука да научат тоа :

Декларираните карактеристики

Тип:
Кертриџ Чип
Бренд Име:
boma.ltd
Структура:
Одделени Кертриџ
Применливи Опрема:
Печатач
Број На Модел На:
T1281
Компатибилен Бренд:
Epson
Име на производ:
Кертриџ Чип
Модел На Печатач:
За Epson S22 SX125 SX130 SX235W SX420W SX440W SX430W
кертриџ модел:
T1281-T1284
Чип Вид:
ARC / Авто Ресетирате Чип
боја:
Б.К., C,M,Y - 4 Боја
тип на мастило:
пигмент мастило/Боја на мастило
MOQ:
1 сет (4 парчиња)
испорака:
DHL,E-EMS,Кина пост
плаќање:
Кредитна картичка,Visa,Moneygrams,пари книги,Boleto

Поврзани производи