ISKYBOB Сирена Силикони Патување Шише Пакување за Лосион Шампон Бања Сад Топла за Патување
Ново - 5 %

ISKYBOB Сирена Силикони Патување Шише Пакување за Лосион Шампон Бања Сад Топла за Патување

Залиха
DEN 71.52
DEN 68.00
Износот:


Преносни Силикони Squeezable Патување Цевка Поставена
Еднократно, User-friendly и Загадувањето Слободни.
Safe Течење Доказ и Корисни Вшмукување Чаша Дизајн.
Лесно рефил и чиста.
Може да се користи за сапун, шампон, клима уред, туш гел, креми и сл.
Материјал : Силикон
Големина : 48ml
Пакетот Вклучува :
1 X Силикони Патување Шишиња.(НЕМА Мало Поле. Спакувани Безбедно во Меур Торба.)
Забелешка : ве Молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Патување Додатоци
Главен Материјал:
ABS
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Q29Q22
Бренд Име:
ISKYBOB
Објектот Висина:
10cm
Објектот Должина:
10cm
Материјал Состав:
Силикони
Објектот Ширина:
2cm
Патување Додатоци:
Пакување Организаторите
Објектот Тежина:
68g
Тип На Објект:
Патување Додатоци
Материјал:
Силикони
Големина:
48ml

Поврзани производи