Нов Моден Стил Естетската Убавина Сенки Двојна Заврши Четка Едно Парче Сочинуваат Четки Шминка Алатка
Ново - 17 %

Нов Моден Стил Естетската Убавина Сенки Двојна Заврши Четка Едно Парче Сочинуваат Четки Шминка Алатка

Залиха
DEN 21.60
DEN 18.00
Износот:


имаме Црна,светло сина,розова 3 бои,и за овој производ ,магацин default превозот е розова боја , па ако сакате светло сина или црна боја , ве молиме, напишете една порака до нас или напишете белешка во нарачки ,се надеваме на вашето разбирање
Пакет : 1piece
Должина : 7.5 cm
Materila : Пластични, Латекс памук (Пластична рамка) Сунѓерот
Бои : розова
Начин На Плаќање
Прифаќаме само Зачувам, Кредитна картичка ,Western Union.
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.
Превозот Услови
Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.
Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.
Ние брод понеделник ? Сабота, со исклучок на празници. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса.
Стандард на Услуги трае околу 18-25 работни дена. Ве молиме имајте во предвид дека оваа услуга НЕ е trackable.
Експедитивни Услуги трае околу 10-15 дена. Тоа?s trackable од вашата земја поштата веб-сајт Или Кина ЕМС веб-сајт.
Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.
Се Враќа Рок
Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.
Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.
За Нас
По 4 години успешна продажба на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана. Ние сме во моментов се специјализирани за Жените?s и Дете?s Мода. Ние го цениме секој поединечен клиент, како и трговија на големо со клиентите. Нашиот магацин се наоѓа во Yiwu, најголемиот мали артикли на пазарот во Кина. Ние нудиме на нашите клиенти неверојатно заштеди во споредба со цените понудени од страна на традиционалните трговците на мало за слични или идентични производи. Ние обезбедуваме мајчин јазик сервисот на англиски, француски и Кинески.
Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.
Понудата Со Доверба!

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Сенката За Очи Апликатори
Бренд Име:
qianlong
Големина:
/
Количина:
1 Компјутер
Материјал:
Пластични, Латекс памук (Пластична рамка) Сунѓерот
Број На Модел На:
MU-045
боја:
црна,розова,сина светлина

Поврзани производи