Z900 2017 Мотоцикл Издувните Пригушувач Цевка Модифицирани Stainess Челик Пред Цевка Цевка Целосен Систем За Kawasaki Z900 2017 z 900 17
Ново - 20 %

Z900 2017 Мотоцикл Издувните Пригушувач Цевка Модифицирани Stainess Челик Пред Цевка Цевка Целосен Систем За Kawasaki Z900 2017

Залиха
DEN 10728.96
DEN 8583.00
Износот:


Z900 2017 Мотоцикл Издувните Пригушувач Цевка Модифицирани Stainess Челик Пред Цевка Цевка Целосен Систем За Kawasaki Z900 2017
Опис
100% Сосема Нов, Никогаш Не Се Монтирани, Висок Квалитет
Директно Замени Вашите Акции Еден.
Професионалната Инсталација Препорачува
Функција
Боја : Сребрена Како Слики
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Fitment :
За Kawasaki Z900 2017
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$18.88
wy-приклучок-крај

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Тежина:
4.5kg
Бренд Име:
LARATH
Motobike Направи:
Kawasaki
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Име На Модел:
За Kawasaki z900 2017
Материјал Тип:
stainess челик
Fitment:
За Kawasaki z900 2017

Поврзани производи