MTGATHER Нерѓосувачки Челик Врати И Прозорци Заклучи Прозорецот за Заклучување на Вратата Sash Jammer Sash Jammer Windows Hasp Security Кодот
Ново - 50 %

MTGATHER Нерѓосувачки Челик Врати И Прозорци Заклучи Прозорецот за Заклучување на Вратата Sash Jammer Sash Jammer Windows Hasp

Залиха
DEN 167.04
DEN 84.00
Износот:


Опис :
Тип полумесечина кодот
Модел : мали двонасочно полумесечина кодот
Материјал : алуминиум легура од цинк,
Бренд : двонасочна полумесечина кодот
Поле на примена : пластика челик, алуминиум алуминиумски врати и прозорци
Пакување :
1xlock

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
MTGATHER
Број На Модел На:
NO
Големина:
as the picture
Заклучување Тип:
Вратата Прозорец Кодот

Поврзани производи