LLOPROST KE Жени Над Коленото Чизми 2017 Топла Зима Чизми Мода Тенка Висока Пета Чевли Платформа Чизми Вечер Шоу Чевли LYZ035

LLOPROST KE Жени Над Коленото Чизми 2017 Топла Зима Чизми Мода Тенка Висока Пета Чевли Платформа Чизми Вечер Шоу Чевли LYZ035

Залиха
DEN 3292.80
Износот:

Ве молиме да се добие сини картони, а потоа купуваат чевли
Жените Висока Пета Над Коленото Чизми
LLOPROST KE Жени Над Коленото Чизми 2017 Топла Зима Чизми Мода Тенка Висока Пета Чевли Платформа Чизми Вечер Шоу Чевли LYZ035
Модата? Пријатна ?Висок квалитет? Ниска цена ? Дојде да ја посетите нашата продавница,вашиот секој барања ќе бидат satisifed. Нашата продавница се фокусира на повик,едноставен и модерен стил.Удобно и стилски е нашата главна извршување.ние имаме богато искуство во женски чевли поле и акумулирано многу добра репутација кај нашите клиенти.Pls додадете нашата продавница до вашите омилени ако нашата прекрасна производи се привлече.Ние ќе ги ажурира нови пристигнувања со висок попуст од време на време.
За било какви прашања,pls слободно контактирајте со нас,ние ќе се обидеме да ги задоволиме вашите барања.

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Платформа Висина:
3-5cm
Затворање Тип:
Лизга-На
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Вратило Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Подигнете Висина:
Со тек на Коленото
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
LYZ035
Insole Материјал:
TPR
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Тип:
Основни
Горниот Материјал:
Патент Кожа
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Патент
Бренд Име:
lloprost ke
Големина:
30.31.32.33.34.35.36.37.38.39.40.41.42.43.44.45.46.47.48
боја:
Црно Бели Црвени
Пета:
12CM
Чизми висина:
55cm
Топ Круг:
40cm
Средината Круг:
34cm
Глуждот круг:
34cm

Поврзани производи