1(25мм) розова боја 10Yard Сјајот лента webbing за свадба занает лак подарок декорација за Завиткување riband ДИ
Ново - 11 %

1(25мм) розова боја 10Yard Сјајот лента webbing за свадба занает лак подарок декорација за Завиткување riband ДИ

Залиха
DEN 57.12
DEN 51.00
Износот:

Нов производ Големина : 2.5 cm Боја : Слика Количина : 10y

Декларираните карактеристики

Тип На Производ:
Панделки
Материјал:
Rayon / Полиестер
Број На Модел На:
102609
Бренд Име:
suoja
Ткаенина Тип:
organza
Техника:
Никој
Стил:
Единствен Лик
Шема:
Цвет
Ширина:
1

Поврзани производи