10Pcs Кабинет Latch Вратата Фиока Притисни за Да го Отворите Систем Амортизерите Бафер го Фати Алатка Колекции --M25
Ново - 22 %

10Pcs Кабинет Latch Вратата Фиока Притисни за Да го Отворите Систем Амортизерите Бафер го Фати Алатка Колекции --M25

Залиха
DEN 503.52
DEN 393.00
Износот:

10 Pcs Кабинет Latch Вратата Фиока Притисни за Да го Отворите Систем Амортизерите Бафер го Фати Алатка Колекции M25 Опис : Карактеристики :
Спецификации :
Материјал : ABS & нерѓосувачки челик
Големина : Како се покаже слика
Монтажа : 5 завртки,објектот,пластични проширување приклучокот.
Притисни за да го отворите систем,може да се користи во кабинетот,фиока и, исто така, друг мебел,навистина го замени рачка,needn не планината handleagain.
Оваа притисни за да го отворите систем се направи вратата се затвори мека и сосема и имаше Носат-отпор гумена заптивка.Enhanced стил мека блиску бафер.
Како овој зглоб работа : можете да го отворите и затворите вратата само со туркање,не треба повлекува повеќе,тоа може да се направи вашата кујна,спална соба и дневна соба изгледа повеќе среди и удобно,тоа alawys се нарекува фати систем или ZM-WA.
Рата : можете да го инсталирате на дното на кабинетот невидливи однадвор,само поправи заградата прв и вметнете клипот цевка,така лесно.
Пакетот Вклучува : 10 x Кабинет Вратата Фиока Притисни за Да го Отворите Систем

Декларираните карактеристики

боја:
Сребро.
Бренд Име:
Furnishard
Број На Модел На:
113314
Тип:
Вратата Се Стопира

Поврзани производи