Оригиналниот 10.1 инчен BQ-1050G BQ 1050G Таблета екран на допир digitizer екран на Допир Панел стакло сензор замена бесплатен превозот

Оригиналниот 10.1 инчен BQ-1050G BQ 1050G Таблета екран на допир digitizer екран на Допир Панел стакло сензор замена бесплатен

Залиха
DEN 432.00
Износот:


Оригиналниот 10.1" инчен BQ-1050 G BQ 1050 G Таблета екран на допир digitizer екран на Допир Панел стакло сензор замена бесплатен превозот
ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број. Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет. Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот таблет ако вашиот екран на допир е со иста конектор кабел и кабел код како што е нашата слика.

Декларираните карактеристики

боја:
Бела, Црна
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
Perciron
Број На Модел На:
BQ-1050G
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел

Поврзани производи