50pcs/многу 15Pins 2 ред Трајна Шминка Веѓа Tatoo Сечилото Microblading Игли За 3D Везови Прирачник Тетоважа Пен
Ново - 20 %

50pcs/многу 15Pins 2 ред Трајна Шминка Веѓа Tatoo Сечилото Microblading Игли За 3D Везови Прирачник Тетоважа Пен

Залиха
DEN 557.28
DEN 446.00
Износот:


50pcs/многу 15 Pins 2 ред Трајна Шминка Веѓа Tatoo Сечилото Microblading Игли За 3 D Везови Прирачник Тетоважа Пен
Карактеристики :
Microblading Игла
За Веѓа Microblading
15 prong Скатен игла
Игла Дијаметар : 0.25 mm
Пакет : За Еднократна Употреба
Пакување Предмет : тетоважа игли сечилото × 50pcs

Декларираните карактеристики

Тип:
Тетоважа Игла
Број На Модел На:
двојно 15 игли
Производот:
тетоважа игли
Стил:
веѓа microblading
Количина:
50pcs
ОДГОВАРА ЗА:
трајна шминка машина
користат за:
Прирачник Microblading Пен
Употреба:
трајна шминка
Објектот:
Microblading Игла
Игла дијаметар:
0.25 mm
Пакет:
Расположливиот 1 парче по торба
Кина материјали:
игла сечилото

Поврзани производи