Проток на вода Метар G1/4 5-Остава Impeller Метал 1.73 X 1.38 X 0.98 во Проток на Вода Метар за PC Вода Систем за Ладење
Ново - 24 %

Проток на вода Метар G1/4 5-Остава Impeller Метал 1.73 X 1.38 X 0.98 во Проток на Вода Метар за PC Вода Систем за Ладење

Залиха
DEN 419.04
DEN 318.00
Износот:


Спецификација :
Големина : прибл. 44 X 35 X 25 mm/1.73 X 1.38 X 0.98 во
Боја : Зелена
Impeller : 5-Paddles
Тежина : околу. 59 g
Тема : G1/4
1 X Проток На Вода 1 Метар. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Декларираните карактеристики

Линии:
Никој
Моќ Интерфејс:
3pin/4pin
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Примена:
Компјутер Случај
Волумен На Воздух:
20CFM
моќност:
1.2 W
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
Не ВРТЕЖИ во минута
Тип:
вода за ладење
Пакет:
Yes
Фан Живот:
100000 часа
Бренд Име:
ALLOYSEED
Heatsink Материјал:
Алуминиум
Имајќи:
Течност Имајќи
Број На Модел На:
проток на вода метар
Фан Големина:
44 X 35 X 25 mm
Бучава:
Други
Број На Модел На:
177107
Големина на:
прибл. 44 X 35 X 25 mm
Impeller:

Поврзани производи